You have no items in your shopping cart.
Stainless steel cables covered in a black smoke tinted coating with pure black fittings throughout
Gives you the correct length cable when changing handlebars
Also can be used as a replacement cable for current handlebar and brake line kits
Made in the U.S.A.
Crazy Stickers!!!
https://www.ebay.com/itm/ 287173887071
Gives you the correct length cable when changing handlebars
Also can be used as a replacement cable for current handlebar and brake line kits
Made in the U.S.A.
Specs
| Product Name | Cable |
| Type | Throttle |
| Style | Alternate Length / Ape Hanger / Braided |
| Color/Finish | Silver |
| Base Color | Silver |
| Finish | Natural |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | 18" - 20" |
| Housing Length | 109 cm / 43" |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
Package info
| Weight | 0.26 lbs |
| Height | 0.55 |
| Length | 12.5 |
| Width | 9.81 |
Crazy Stickers!!!
https://www.ebay.com/itm/
And many more!
Search the store: https://www.ebay.com/str/ monstersonmachines
