You have no items in your shopping cart.
Stainless steel cables covered in a black smoke tinted coating with pure black fittings throughout
Gives you the correct length cable when changing handlebars
Also can be used as a replacement cable for current handlebar and brake line kits
Made in the U.S.A.
Crazy Stickers!!!
https://www.ebay.com/itm/ 287173887071
Gives you the correct length cable when changing handlebars
Also can be used as a replacement cable for current handlebar and brake line kits
Made in the U.S.A.
Specs
| Product Name | Cable |
| Type | Throttle |
| Style | Braided / Alternate Length / Ape Hanger |
| Color/Finish | Silver |
| Base Color | Silver |
| Finish | Natural |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | 15" - 17" |
| Housing Length | 41" / 104 cm |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
Package info
| Weight | 0.06 lbs |
| Height | 0.54 |
| Length | 12.2 |
| Width | 9.71 |
Crazy Stickers!!!
https://www.ebay.com/itm/
And many more!
Search the store: https://www.ebay.com/str/ monstersonmachines
